Trainingsschema
Dit schema loopt van 2-9-2019 t/m 14-12-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 Bart te Braak
Ydo Kleinlugtenbelt
Veld 1 - AB
16:30 - 17:30 Jongens 6E2 Bart te Braak
Ydo Kleinlugtenbelt
Veld 1 - CD
17:30 - 18:30 Keepers Trainingsgroep Veld 1 - D Keeperstraining E Jeugd
17:30 - 18:30 Meisjes 6E1 Richard Lenderink Veld 1 - A
17:30 - 18:30 Meisjes 6E2 Veld 1 - A
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Veld 1 - B
17:30 - 18:30 Meisjes D1 Richard Lenderink Veld 1 - C
18:30 - 19:45 Meisjes A1 Richard Lenderink Veld 1 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes B1 Richard Lenderink Veld 1 - CD
19:45 - 21:00 Jongens A1 Richard Lenderink Veld 1 - AB
19:45 - 21:00 Jongens B1 Richard Lenderink Veld 1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Stos van Lynden Veld 1 - AB
17:00 - 18:00 Jongens D1 Coen Geers
Stos van Lynden
Veld 1 - CD
18:00 - 19:15 Jongens C1 Coen Geers
Stos van Lynden
Veld 1 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes C1 Coen Geers
Stos van Lynden
Veld 1 - AB
20:00 - 21:00 Trimhockey Vrouw Gevorderd Trainingsgroep Veld 1 - CD
20:00 - 21:00 Dames Veteranen A Veld 1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 Bart te Braak Veld 1 - C
16:00 - 17:00 Jongens 6E2 Bart te Braak Veld 1 - D
16:00 - 17:00 Jongens F1 Bart te Braak Veld 1 - A
16:00 - 17:00 Meisjes F1 Bart te Braak Veld 1 - B
16:00 - 17:00 meisjes F2 Bart te Braak Veld 1 - B
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Bart te Braak Veld 1 - A
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 Bart te Braak Veld 1 - B
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Bart te Braak Veld 1 - C
17:00 - 18:00 Meisjes D1 Richard Lenderink Veld 1 - D
18:00 - 19:15 Jongens A1 Veld 1 - AB
18:00 - 19:15 Jongens B1 Theo van der Meulen Veld 1 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes A1 Veld 1 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes B1 Veld 1 - C
19:30 - 20:30 Keepers Trainingsgroep Veld 1 - D
20:30 - 21:30 Heren Veteranen A Veld 1
20:30 - 21:30 Heren Veteranen B Veld 1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 Coen Geers Veld 1 - AB
16:00 - 17:00 Jongens D1 Coen Geers Veld 1 - CD
17:00 - 18:15 Jongens C1 Coen Geers Veld 1 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes C1 Coen Geers Veld 1 - AB
Hoofd sponsor
Sponsoren
Webshop