Trainingsschema
Dit schema loopt van 6-5-2019 t/m 9-6-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Keepers Trainingsgroep Veld 1 - A keeperstraining E-jeugd door: Lucas v. Vilsteren
17:30 - 18:30 Jongens 6E1 Freek Borger Veld 1 - C
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 Bart te Braak Veld 1 - C
17:30 - 18:30 Meisjes 6E1 Maud te Braak Veld 1 - D
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Elvike van Gemmert Veld 1 - D
17:30 - 18:30 Meisjes D1 Lennart Oosterholt
Richard Lenderink
Veld 1 - B
18:30 - 19:45 Jongens A1 Richard Lenderink Veld 1 - AB
18:30 - 19:45 Jongens C1 Eva Peters
Theo van der Meulen
Veld 1 - CD
19:45 - 21:00 Meisjes A1 Richard Lenderink Veld 1 - AB
19:45 - 21:00 Meisjes B1 Lennart Oosterholt
Fabian de Grefte
Veld 1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens D1 Coen Geers
Juliette de Vos
Lucas van Vilsteren
Veld 1 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes C1 Juliette de Vos
Lucas van Vilsteren
Coen Geers
Veld 1 - CD
18:00 - 19:30 Jongens B1 Coen Geers
Juliette de Vos
Lucas van Vilsteren
Veld 1 - AB
20:00 - 21:00 Dames Veteranen A Veld 1
20:00 - 21:00 Trimhockey Veld 1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens F1 Bart te Braak
Fabian de Grefte
Veld 1 - A
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 Loek van de Kasteele Veld 1 - B
16:00 - 17:00 Meisjes F1 Bart te Braak
Fabian de Grefte
Veld 1 - C
16:00 - 17:00 meisjes F2 Bart te Braak
Fabian de Grefte
Veld 1 - C
17:00 - 18:00 Jongens 6E1 Jet van Dijk Veld 1 - D
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Bart te Braak Veld 1 - C
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Ard van der Niet Veld 1 - D
17:00 - 18:00 Meisjes D1 Lennart Oosterholt Veld 1 - AB
18:00 - 19:15 Jongens A1 Richard Lenderink Veld 1 - AB
18:00 - 19:15 Jongens C1 Eva Peters
Theo van der Meulen
Veld 1 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes A1 Richard Lenderink Veld 1 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes B1 Fabian de Grefte
Lennart Oosterholt
Veld 1 - C
19:30 - 20:30 Keepers Trainingsgroep Veld 1 - D Keeperstraining door Ties Joosten
20:30 - 21:30 Heren Veteranen A Veld 1 - AB
20:30 - 21:30 Heren Veteranen B Veld 1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens D1 Coen Geers
Juliette de Vos
Lucas van Vilsteren
Veld 1
17:15 - 18:30 Jongens B1 Coen Geers
Juliette de Vos
Lucas van Vilsteren
Veld 1 - AB
17:15 - 18:30 Meisjes C1 Coen Geers
Juliette de Vos
Lucas van Vilsteren
Veld 1 - CD
19:00 - 20:15 Dames Jong 1 Janneke Braun-heemskerk
Jansje van Veersen
Wilma Kiewiet
Veld 1 trainers rouleren
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:45 - 09:45 Benjamins Janneke Weersema
Merle Geers
Rozemijn Zweers
Veld 1 - D
Hoofd sponsor
Sponsoren
Webshop