Trainingsschema
Dit schema loopt van 1-3-2021 t/m 18-6-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 Veld 1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 8E1 Veld 1 - AB
17:30 - 18:30 Keepers Trainingsgroep Veld 1 - D Keeperstraining jongste jeugd
17:30 - 18:30 jongens 6E1 Veld 1 - B
17:30 - 18:30 Meisjes 6E1 Veld 1 - C
17:30 - 18:30 Meisjes 6E2 Veld 1 - C
17:30 - 18:45 Meisjes C1 Veld 1 - A
18:45 - 20:00 Keepers Trainingsgroep Veld 1 - D Keeperstraining oudste jeugd
18:45 - 20:00 Meisjes A1 Veld 1 - B
18:45 - 20:00 Meisjes B1 Veld 1 - C
19:15 - 20:30 Jongens A1 Veld 1 - A
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 18:00 Jongens D2 Veld 1 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes D1 Veld 1 - CD
18:00 - 19:15 Jongens B1 Veld 1 - CD
18:00 - 19:15 Jongens D1 Veld 1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 jongens 6E1 Veld 1 - C
16:00 - 17:00 Jongens F1 Veld 1 - A
16:00 - 17:00 Jongens F2 Veld 1 - A
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 Veld 1 - D
16:00 - 17:00 Meisjes F1 Veld 1 - B
16:00 - 17:00 Meisjes F2 Veld 1 - B
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Veld 1 - D
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Veld 1 - B
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 Veld 1 - C
17:00 - 18:15 Meisjes C1 Veld 1 - A
18:15 - 19:30 Meisjes A1 Veld 1 - B
18:15 - 19:30 Meisjes B1 Veld 1 - CD
19:15 - 20:30 Jongens A1 Veld 1 - A
20:30 - 21:45 Heren Veteranen A Veld 1 Gaat niet door zolang de corona-restricties van kracht zijn.
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:30 Jongens D2 Veld 1 - CD
17:15 - 18:30 Meisjes D1 Veld 1 - AB
18:30 - 19:45 Jongens B1 Amy van der Velden Veld 1 - CD
18:30 - 19:45 Jongens D1 Veld 1 - AB
20:00 - 21:15 Dames Veteranen A Veld 1 - CD Gaat niet door zolang de corona-restricties van kracht zijn.
20:00 - 21:15 Trimhockey Veld 1 - CD Gaat niet door zolang de corona-restricties van kracht zijn.
20:00 - 21:15 Trimhockey JongDames Veld 1 - AB
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:45 - 09:45 Benjamins Janne Neuteboom
Mickey Kroner
Mikki Mensink
Tess Lenderink
Jasmijn Kien
Jolien de Bruijn
Veld 1 - D
Hoofdsponsor
Wedstrijden
Sponsoren